Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересняСкачать 149.79 Kb.
Дата27.07.2013
Размер149.79 Kb.
ТипПрограма

экскурсионные туры

УКРАИНА - ЛЬВОВ

ВІК-ЕНД «ВУЛИЧКАМИ СТАРОДАВНЬОГО ЛЬВОВА»

програма діє КОЖНІ вихідні

VI Міське свято «На каву до Львова»

28 - 30 вересня

www.coffeefest.lviv.ua

Міжнародний театральний фестиваль

«Золотий Лев на вулиці»

27 вересня - 6 жовтня

www.golden-lion.com.ua

Фестиваль вуличного мистецтва «Lviv Street Art»

7 жовтня

http://lvivstreetart.com/

Фестиваль Давньої Музики у Львові

13 - 22 жовтень

www.earlymusicfest.lviv.ua

Міжнародний фестиваль сучасної музики

«Контрасти-2012»

24 вересня - 7 жовтня

www.philharmonia.lviv.ua

«Свято сиру і вина»

19 - 21 жовтня

www.cheeseandwine.com.ua

Всеукраїнський ковальський фестиваль

«Залізний лев-2012»

14 - 16 жовтня

www.zaliznyjlev.org.ua

Військово-історичний фестиваль «Бандерівець»

16 жовтня

www.memoria.com.
ua

Фестиваль флюоромистецтва «Lviv Lumines-2012»

жовтень - листопад

www.lumines.lviv.ua

Військово-історичний фестиваль «Легіонер»

1 листопада

www.memoria.com.ua

Патріотичний фестиваль «Лєнта за лєнтою»

7 листопада

www.skansen.lviv.ua

«Нічні екскурсії музеями Львова»

9 - 10 листопада

www.lviv.travel

Театральний фестиваль «Драбина»

29 листопада - 2 грудня

www.drabyna.lviv.ua

Міжнародний фестиваль «Jazz Bez»

7 - 16 грудня

www.dzyga.com1 день Субота
Прибуття до Львова. Поселення (згідно правил готелю).*
Оглядова пішохідна екскурсія «Старовинний Львів» включає: ознайомлення з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - все 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідини Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря. Відвідування аптеки-музею та історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я.
Екскурсія «Кавовий Львів». Запах кави… Аромат пливе по кав’ярнях - гіркий, шоколадний, з кисличкою та без... кава, coffe, кофе, кавуся… Любов до кавування почалася у Львові ще в 18ст., Коли в місті відкрилася перша кав'ярня. З тієї пори втекло багато води, але місто до сих пір тримає марку. Маленькі затишні кав'ярні Львова, ароматний запах кави і все до кави - це візитна картка Львова. Більшість кав’ярень Львова тісно пов’язані з життям нашого міста, їх історія переплітається з історією Львова, їх сучасність йде поруч з сучасністю міста. Видатні кав’ярні, як видатні постаті Львова, відігравали та продовжують відігравати значну роль в його житті. Добре зварити каву – це мистецтво. Але правильно пити каву – не менше мистецтво. В кав’ярні «На бамбетлях», що у пасажі Андреолі, Вам допоможуть опанувати обидва мистецтва одночасно. Тут ви зможете власноручно зварити запашну каву в турці на розігрітому пісочку, а саме кава за таким рецептом і принесла Львову славу кавового міста! А щоби у пам’яті залишилися ці хвилини, можна відправити поштову листівку з «бамбетельськими малюнками».
Відвідування ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частинку Львова на пам'ять про цю подорож.
NEW! Екскурсія в перший на Україні Музей Сала. Зібрання музею включає картини, фотографії, інсталяції та відеозаписи, присвячені дуже шанованому на Україну продукту. На виставці можна побачити всілякі об'єкти, виконані в різних стилях і техніках, але обов'язково з сала: фігуру гуманоїда, шахи, крісло і багато інших предметів. Центральним експонатом музею є копія людського серця, зроблена з сала. Це серце було занесене до Книги рекордів України (факультативно - 40грн./ос., у вартості аудіо-гід, дегустаційний набір з 13 видів сала).
Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста (факультативно - 5грн./ос.).
Можлива оглядова екскурсія по Оперному театру (входить в трійку найгарніших в Європі) (факультативно 10грн./ос.), по бажанню з відвідуванням вистави.
NEW! 22:00 Нічна екскурсія «Нічна Варта!». Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з'являється нічний бургомістр - пан Шлюссель. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтеся! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова» (факультативно, щоп’ятниці та щосуботи, 2 години, 100грн./ос.).
2 день неділя
Сніданок (крім готелю «Львів») Звільнення номерів до 12:00.*
Екскурсія «Австрійський Львів»: знайомство з архітектурою міста 18 - початку 20ст., з життям відомих львів'ян (художників, письменників, учених); огляд Будинку вчених, який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в Палац кардинала де Ришельє (факультативно: ос. - 5грн.), огляд найстаріших вищих учбових закладів нашої держави (Львівський державний університет ім.Франка - на початку 17ст. він був побудований як Галицький сейм, Державний університет «Львівська політехніка» - 19ст. Знайомство з одним з найяскравіших сецесійних прикрас променадних районів Львова - пасажами - пасаж Генріка Міколяша, «Марійська Галерея», пасаж Гаусмана, пасаж Грюнерів, пасаж Феллерів і т.д. (з пасажами Андреоллі та Гуттерів Ви ознайомитесь під час екскурсії «Старовинний Львів»).
За сприятливих погодних умов пропонуємо прогулянку до парку «Високий замок» із залишками замкової стіни та курганом, з якого відкривається панорамний вигляд на місто з висоти пташиного польоту.
Екскурсія по одному з найстаровинніших ландшафтних пантеонів Європи - Личаківському. Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з мистецтвом відомих львівських скульпторів різних стилів та епох. Широко представлені пам'ятки епохи класицизму таких майстрів, як Антоній Шимзер, Поль Евтель, Вітвер, багато інших. Цей некрополь відомий також тим, що на ньому поховані видатні діячі польської, німецької, української, вірменської, багатьох інших культур (поети, письменники, художники, учені – серед яких Шашкевич, Людкевич, Франко, Крушельницька, Івасюк).
Неперевершена Аїда, ідеальна Ельза, найпривабливіша Баттерфляй, єдина в світі Джоконда, «оперна Дузе», символ досконалості і неперевершеності - хто вона, звідки родом, яка її доля? Про це Ви дізнаєтесь, відвідавши з нами Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької (факультативно). Вас чекають оригінальні фотографії, афіші, програми концертів, портрети, фрагменти сценічних костюмів, нотні видання, особисті речі артистки, і головне - Ви почуєте неповторний голос Великої Співачки (вхідні квитки: дор. - 3грн., дит. - 2грн.).
Екскурсія в Перший в Україні Музей пивоваріння, розташований на території відомої Львівської пивоварні (факультативно 10грн. - без дегустації, 15грн. - з дегустацією).
Можливі відвідування концерту органної музики в костелі Марії Магдалини (орган в костелі 2-ої по величині в Україні і один з найкрасивіших по звучанню) (факультативно – 20грн./ос.).
*(за бажанням можливе раннє поселення та виселення в кінці дня за доплату).
Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.
В таблиці наведена вартість з ОСОБИ за ТУР при наступному проживанні:

готель

номер

дорослі DBL

діти до 12р.

(на осн. місці)

дорослі

SNGL (доплата)

«Під дахом»(без сніданку)

2-ом. з Тв, wi-fi, холод., 5 УТД на 8 ном.

«стандарт»

570 грн.*

505 грн.*

175 грн.

«Львів» (без сніданку)

2-х, 3-хм. с УТД,ТВ «оновлений»

«Ірена»

2-ом. з УТД, ТВ, Wi-Fi «стандарт»

595 грн.*

530 грн.*

190 грн.

«Герольд»

2-ом. з УТД, ТВ, wi-fi, кондиц. «стандарт»

605 грн.*

540 грн.*

200 грн.

«Жорж»***

з 01.11 до 27.12

2-ом. з УТД,ТВ, wi-fi «комфорт»

645 грн.*

580 грн.*

250 грн.

2-ом. з УТД, ТВ, wi-fi «стандарт»

745 грн.*

680 грн.*

360 грн.

*на передсвяткові заїзди (29-30.12.12, 05-06.01.13, 12-13.01.13, 16-17.01.13, 09-10.03.13, 27-28.04.13, 04-05.05.13, 29-30.06.13, 24-25.08.13 ) вартість путівки вища на 70 грн./ос.


В стоимость включено:

В стоимость НЕ включено:

  • Проживання в готелі 1 ніч

  • Проїзд міським транспортом

  • Сніданок (у всіх готелях, крім готелів «Львів»

  • Факультативні заходи

та «Під дахом»)

  • Трансфер вокзал-готель (80грн. за машину)

  • Екскурсійне обслуговування
  • Страховка від нещасного випадку
  • !!! Вхідні квитки в музеї (6 об’єктів) !!!


«ПІД ДАХОМ», хостел, м.Львів

Хостел відкрився в 2012году і розташований в затишному тихому місці старої частини міста, в 3-х хвилинах пішого ходу від центру міста. Він розміщується на 5-му поверсі старовинного польського будинку, де до послуг туристів 8-м (вісім) просторих 2-х місних номерів (в кожному номері є можливість доставки 1-го чи 2-х додаткових місць). У всіх номерах: сателітарне TV, Wi-Fi, бар-холодильник, сейф. Зручності знаходяться навпроти кожного номера (сантехніка імпортна) - всього 5-ть санвузлів (2-а з ванними і 3-й з душовими). Холодна та гаряча вода постійно. Туристам надається простора кухня з сучасним обладнанням для готування і великим столом для обідів. Пропонуються послуги прання, сніданки..
«ЛЬВІВ», готель, м.Львів

Готель розташований на одному з основних проспектів міста, в самому центрі, в 150м від Оперного Театру. Це 8-ми поверховий корпус побудови 1965 року, обладнаний ліфтами, з просторим холом. Готель розташований в 15 хвилинах їзди до залізничного вокзалу.

Туристам пропонуються номери наступних категорій: 1-о-5-тимісні номери «турклас» (без ремонту) та «покращений турклас» (з косметичним ремонтом) з умивальниками, туалет і душ для яких пропонуються на поверсі (сантехніка 2012р.); 1-о та 2-омісні номери «стандарт» (без ремонту), «оновлений» (косметичний ремонт), а також «покращений», «суперіор», «напівлюкс-студіо» та «напівлюкс покращений» (всі чотири категорії з капітальним ремонтом 2011-12 років, повністю замінені сантехніка і меблі) - з усіма зручностями, TV, холодильником, телефоном, а в «суперіорах», «напівлюкс-студіо» та «напівлюкс покращений» бездротовий інтернет Wi-Fi і кондиціонер.

Холодна і гаряча вода постійно. До послуг туристів ресторан, три конференц-зали на 30, 70 і 120 чоловік, перукарня, безкоштовна камера схову. У внутрішньому дворику готелю - цілодобова автостоянка.
«ІРЕНА», готель, м. Львів

Відкриті у 2009р. як апартаменти, в 2012р. сертифіковані як готель та розташовані в затишному куточку Львова, В 10 хвилинах пішого ходу від ж / д вокзалу та 20-25 – від центру міста. Будівля тільки відновлено і відреставровано із збереженням архітектури та стилю «сецесія», характерного для кінця 19ст. Апартаменти після ремонту, з новим обладнанням та меблями. До послуг туристів 3-и (три) 2-омісні номери «стандарт» з двоспальними ліжками, 2-а (два) 1-омісних номери «стандарт», 6-ть (шість) 1-омісних номерів «поліпшений», 6-ть (шість) 2-омісних номерів «студіо» з двома односпальними ліжками, 6-ть (шість) 2-омісних номерів «напівлюкс студіо» з двома односпальними ліжками, 3-й (три) 2-омісних номерах «напівлюкс» з ліжком король-ліжко. Всі номери з вигодами (сантехніка імпортна), телефон, телевізор із супутниковим та ефірним телебаченням, Wi-Fi, санвузол з душовою кабіною, туалетні аксесуари. Холодна та гаряча вода постійно. Є конференц-зала на 30 осіб. У вітальні до користування постояльців комп'ютер. Поруч – автостоянка.
«ЛЕОТЕЛЬ», готель, м.Львів

Готель відкрився в 2012році. Розташований в старій частині міста, в 10 хвилинах пішого ходу від центру міста. Готель складається з трьох поверхів: на першому поверсі знаходиться ресторан на 150 місць, а на інших до послуг туристів 5-ть (п'ять) 2-омісних і 4-и (чотири) 1-омісних номери «стандарт», а також 11-ть (одинадцять) номерів категорії «бізнес-стандарт». Всі номери з вигодами (сантехніка імпортна), сателітарним ТБ і Wi-Fi. Холодна та гаряча вода постійно. Поряд з готелем автостоянка, що охороняється.
«ГЕРОЛЬД», готель, м.Львів

Готель розташований в 7-10 хвилинах переїзду на міському транспорті від Оперного Театру. Готель складається з трьох поверхів: на першому поверсі знаходиться ресторан на 70 місць з альтанками, а на другому і третьому до послуг туристів 11 (одинадцять) номерів: 1-о, 2-о і 3-имісні «стандарти» і «покращені стандарти». Всі номери з вигодами (сантехніка імпортна), супутниковим телебаченням, кондиціонером і Wi-Fi (на стадії тестування, на даний момент не у всіх номерах). Холодна та гаряча вода постійно. Поряд з готелем автостоянка, що охороняється.
«ЖОРЖ», готель, м.Львів. Готель сертифікований - ***.

Готель розташований на центральній площі міста, в 5 хвилинах пішого ходу від Оперного Театру. 4-иповерхова будівля побудована в 1901г. в стилі бароко, капітальний ремонт був закінчений в 2010р. Обладнано ліфтом. Туристи розміщуються на 2-4-му поверхах. Для туристів пропонуються 1-о, 2-о та 4-имісні номера «туркласу» з умивальниками, а також номери «стандарт», «покращені», «напівлюкс» та «люкс» з вигодами в номері (ванна або душ), TV, холодильником, телефоном. Холодна та гаряча вода постійно. Сніданок – шведський стіл. В номерах Інтернет Wi-Fi. В готелі є кафе, бар, ресторан, конференц-зала, камера схову.
КОМІСІЯ – 70грн. з дорослого, 40грн. з дитини.УКРАИНА г.Львов 79013 ул.Вербицкого 12 факс 261-47-01

тел.(032) 242-25-52, 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 297-04-11

e-mail: office@travellers-club.lviv.ua, http://www.travellers-club.lviv.ua
ТУРОПЕРАТОР

«КЛУБ МАНДРИВНЫКИВ»

Похожие:

Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconПрограма діє кожні вихідні 1 день Субота
Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського...
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconПодготовка к сочинению по картине И. И. Фирсова «Юный живописец»
Программно-методическое обеспечение: Львова С. И. Русский язык. 5 класс. В 3 ч.: учеб для общеобразовательных учреждений. /С. И....
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconО литературно-исторической конференции «Львов и Петербург на переломе эпох»
В сентябре 2006 г., в дни празднования 750-летия Львова, было подписано соглашение о сотрудничестве Львова и Санкт-Петербурга, один...
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconXii свято-Пафнутьевских образовательных чтений
Чтений, что Свято-Пафнутьев Боровский монастырь, предстающий сегодня восстановленной и благоукрашенной обителью, продолжает традицию...
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconИз истории белгородского свято-троицкого монастыря
На Свято-Троицком бульваре установлен памятник святителю Иоасафу. В городе сохранились два храма – современники святителя Иоасафа,...
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconЩо то є за днина? Що то є за свято?
Ось уже 120 років це свято є одним з найулюбленіших свят на Заході І в нашій країні. Його святкують дорослі І діти, сім‘ями І в колі...
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconГостиница
На одной улице с нами находятся культурные, исторические и художественные памятники: Свято-Покровская церковь, Детский музей, Свято-Богоявленский...
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconТурфирма аничков мост, с-петербург, ул. Садовая 22, 4 этаж, офис «406»
Завтрак. Автобусная экскурсия. Бахчисарай. Свято-Успенский мужской монастырь. Чудотворная икона Богородицы «Бахчисарайская». Качи...
Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconПрограма кинофорума «я и семья»

Програма діє кожні вихідні VI міське свято «На каву до Львова» 28 30 вересня iconСвято-Успенская Почаевская Лавра замки Львовщины – Львов 1 День. Выезд из Харькова в 12: 05 поездом №13. 2 День
День. Наш экскурсионный тур начнётся от ст. Броды, где после выхода из поезда Вас будет встречать автобус и гид. Далее Свято-Успенская...
Разместите кнопку на своём сайте:
ru.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©ru.convdocs.org 2016
обратиться к администрации
ru.convdocs.org