Збірник молитовстраница1/10
Дата11.07.2014
Размер1.18 Mb.
ТипДокументы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

матір мов

Е 

Е, у арабів це, зазвичай – короткий звук «а», в ідиш той звук позначають літерою «айн». У київській вимові церковно – слов’янська «Є» читалася, як сьогоднішнє «Е». Та після того як українська Київська метрополія опинилася під турботливим московським начальством – нас ощасливили істиною, третєримською вимовою і стали «Е» та «ђ» читати, як теперішнє наше «Є».

ЕВХОЛОГІЙ, грц. збірник молитов на всі випадки життя. Див. Євхологій.

ЕГІДА, грц. щит Зевса, а √ ГГД, √ НГД чинити спротив.

ЕГРЕГОР. Астральний колективний розум, що витає у вигляді мисле-форми. Є √ \ГР накопичувати, запас, √ \ГРа зібрання, внесок, √ ГаГРа проливати (інформацію на людей?), √ \ГР\ дах, стріха (оберіг, збереження?), √ \оР світло. Мудрі люде подейкують, що той егрегор створює інформаційні згустки енергії, - кластери і має свій образ, характер, звички та вік,- народжується й помирає… Це він віддає команди зграям риб: повернути, розсипатись тощо, впливає на людей зі схожими намірами, думками він, - своєрідна пам'ять природи і не лише на Землі, а і в Космосі.

Вчені вже навчилися фотографувати його. Мені ж на думку спала назва, - Всесвіт. Останні заяви вчених породжують сумніви у правильності назви, бо виявили й темну матерію Космосу, котрої набагато більше, аніж світлої. То може час перейменувати на, - Всетьма? Див. торсіонні поля.ЕДЕМ, Рай. Від √ е/ДеН насолода, знемога, ніжність, млість? М = Н. Маємо ще слово Парадіз, арб. фірдувсі рай, та √ ПаРДеС фруктовий сад. Також є √ ПРД плід, √ \еЦ дерево. Плодові дерева?

Те слово Еден нагадує наше, - єднання. Душ людських з Богом? Про все інше там дізнаєтесь, а також у Святому Письмі.ЕДИГЕЙ, те - що і Ягода, Юда, Іуда (коліно царів). Див. Адигей. И = У.

ЕДИЛЬ, Итіль, Атила (вождь гунів), Тилом, - все те про ріку Волгу. Є √ \еТ тихе, повільне, √ \еЛь сила. Щось у зворотному прочитанні нагадує √ ЛЙДа. Див. Лада, люд.

ЕДУАРД. Чув, що британці переінакшили так слово Давид. Любчик. Це біблійне слово має розгалуження, що означають тепло, нагрівання. Тут і котел, і пестощі кохання і, мабуть ведмідь-пестун? Також збудження почуттів, √ ДуДа мандрагора, - зілля що збуджує гормони.

Щоправда і розіклавши «Едуард» на √ \Д пара, випари (газ, дух, запах), та √ ЎаРД троянда, - теж маємо «запах троянди», супутниці закоханих.ЕЗОП, від √ Азеф лаванда, материнка, (рос. душица), А = Е, Ф = П.
То з якого ж народу був - той елінський байкар-невільник?

ЕЙБОЖЕНКО, див. Боженко, Галаган.

ЕЙФОРІЯ, лат. добре переносити, є √ /аФ пурхати. √ \оР сяяти. /аФ - \оР.

ЕКАМ. Десь, там у Рігведах, кажуть, що це об’єкт на Божім пупі, в котрому всі світи… Є √ КЙМ стійкий, сущий, дійсний, здійснювати, збереження.

ЕКВАТОР, лат. рівний, а √ КВ лінія, √ ТР обійти навколо, Га – КВ - ТР.

ЕКЗИТПОЛ, опитування на виході біля виборчої дільниці. Звичайно ж – англійське слово. Та щось той exit (Е = І, лат. Х = Ц = З, або нашому С) нагадує мені √ ЙЦ\Т вихід, √ ПоЛ випадати. Воно таки «падають на хвіст» оті опитувачі.

ЕКІПАЖ, фр. кінний возик, а є √ КіПа покрив. Возик з покривом.

ЕКЛЕЗІЯСТ. Одна з книг Біблії. Мовою Мойсея, - √ КоГеЛеТ зібране. Нам же, чомусь перекладають, як – проповідник… Див. Когелет.

ЕКОЛОГІЯ, може бути й від √ Га артикль імені, √ КоЛь усе (навколо). Якщо замість артикля поставити √ ГіНе тут, - матимемо – Все тут! Саме ТАМ найважливіша для людини екологія!

ЕКОНОМІКА, див. економіст. Є √ КоНе купляти, √ МакХР продавати. Купи-продай? Цікаво розглянути конструкцію цього слова через √ КЛКЛа економіка, кошик, та його складові. Маємо √ КЛ усе, кожен (а є й √ КЛ легке), √ КЛі скупий, скнара, √ КЛЛ узагальнювати, удосконалювати,

ЕКОНОМІСТ. Стверджують, що це грецьке „ойкономос”. А чом не може бути √ ГоЙ + кономас, - не член родини, але мепткий у справах. Спритник-зайда? Та, все ж, ближче буде √ КоНе придбати, купити, √ МКЎаХ торг, (друга частина – дифтонг та горлова «Х» зазвичай змінюються), √ МЦа висмоктувати, вичавлювати, √ МЦ\ знаходити, гнобити, досягати. Також не варто забувати, що √ КЛ у нас набув значення «коло», (крутись, як умієш?). Економіка має усілякі різновиди…

ЕКРАН, фр. захист від випромінення, а √ КРН промінь.

ЕКС… Принесене нам з латини й греки «екс» - у нас, всього лиш «с». Через нього плутанина з тлумаченням багатьох слів «слов’яни», «хелоуїн», а то й Мехіко - Мексіко, тощо, бо й h = s.

ЕКСКРЕМЕНТ. Принесене нам «екс» - у нас всього лиш «с», є √ ШКР викривлене, Ш = С, та √ СКР цікаве, (у дикій природі тим багато-хто цікавиться), √ МН із, √ Т\ закрит(-е, -ий) середовище, об’єм.

ЕКСПЕРТ. Оте лат. «екс» у нас – просто «с», та √ СПР вважати, описувати, розповідати. Гадаю, що лат. expertus дослідження, - перекручене єврейське.

ЕКСТАЗ. Є √ КЦ кінець, Ц = С = З, √ ТС політ. Відчуття польоту після завершення вчинку? Див. оргазм.

ЕКСТРАКТ. У слім походження цього слова подається як лат. extractus витяг. А як же іще? Вся культурна Європа це знає. Та ще в часи Мойсея було √ СТР приховане, бити, та √ \аКх дійсно, правда, √ /оК тиснути, чавити. Можемо знайти і заміну лат. «екс» (хоч насправді воно відповідне нашому «с»), √ /еКШ упертість, викривляння, Ш = С, і також дає напрям дії вичавлювання.

Нагальна потреба добування екстракту теж не завжди виправдана, приклад тому ліки, вітаміни. Насправді той елемент, котрий сприяє одужанню, затримується в організмі і дає потрібні наслідки у взаємодії з іншими складовими, котрі саме в тій рослині, в її рідині і є, а «чисті» вітаміни, потрапивши до тіла – невдовзі й покидають його. Користі від них, як і від дистильованої води - мало. Те ж саме і в державі, котра намагається бути мононаціональною. Слово «раса» може бути й від √ Р\С голова, головне. Титульна нація.ЕКШЕН. Маємо у вжитку таку характеристику творів мистецтва і стверджують, що слово англійське, та його коріння сягає Біблійних часів - √ /еКШ упертість, викривляння, √ /еКЦ колюче, разюче, тощо, Ц = Ч = Ш.

ЕЛЕВАТОР, лат підіймати. На Сході √ /аЛа підіймати. Див. еліта.

ЕЛЕГАНТНИЙ, фр. вишуканий. Див. √ /аЛа підіймати, верх, √ ГН виховання.

ЕЛЕГІЯ, грц. сум, мрійливість. Є й √ ЛГГ утома, мліти.

ЕЛІЕЗЕР Бен - Єгуда, - засновник словника сучасного розмовного івриту. Див. Уля, Улянов, Єгуда, Іуда.

ЕЛІНСЬКИЙ характер української душі переважив над слабкими варяго - римськими елементами… Щось вельми намудрував Є. Маланюк у цьому виразі. Пригадалось мені умільономосковськопатріарховське – «сімфонія» та ставлення до народів Кавказу, як невдячних Москві, а вона ж - принесла їм культуру… Примушувала вести літургію на «божественном» греко-солуньсько-македонсько-моравсько-церковно-славянськом язикє.

Мешкаючи на Кавказі, я бачив руїни церков та каплиць котрі були збудовані ще у ІІІ - ІV століттях. Звичайно ж, Маланюку було не до мови Святого Письма, гинула Україна і захмелілі мешканці містечок вирвались на простори «вєлікой і нєдєлімой Родіни» та докладали чималих зусиль, щоби знищити, ненависні: Києви, Бердичіви, Умані… Щастя ж у, недосяжній раніш, - Москві! Саме там спілкуються на «язикє вєлікого і могучего єврея Пушкіна»…

Та ні, пане Маланюк, Москва - це не латинсько-рюриківське, а ромейсько-ашкеназьке. Див. Андрій Кобила, Іван Сусанін, Романови, тощо і давно вже. Просто негативне (щоправда у нас: «Антисемітизму нема!!! Бо серед євреїв є й хороші люди…») ставлення до самого лише згадування слова «єврей» збиває нас на манівці, як у вивченні літопису (бо слово «історія» = приховане), так і мови. Це я й намагаюся донести тут.

ЕЛІТА, від √ /аЛа здійматися, підійматися, підноситися. До Ізраїлю не емігрують, туди підіймаються, а, якщо зрікаєшся Ізраїлю, - то ти спускаєшся і це √ ЙоРеД. Стаєш юродивим, а не вершком громади. Повернення євреїв до Ізраїлю називається алія.

Той хто вернувся до Ізраїлю називається, √ о/Лє, та і в арб. /аЛі означає – піднесений. Ми ж від цього дієслова маємо слово „могила”, що в перекладі означає, верх, вершина, піднесена, місце здіймання. Піднесення жертви.

Просто літера „айн” дещо нагадує здавлений „гх”. Той курган (могила), не поховання, а капище, на вершечку.

ЕЛІША РАБИНОВИЧ. Часом не дід Альоші Поповича?.. Див. папа, піп, Рабинович, три богатирі.

ЕЛЮТИ. Савєльєв Є. П., стверджує, що це самоназва монголів-ординців. Є √ /еЛТ еліта, старшина, піднесені, та маємо й √ /ЛТ морок, темінь.

ЕЛЬФИ, грц. дух природи. Є √ /еЛФ огортати, доводити до непритомності.

ЕМІГРАНТ. Від √ /еМ народ, √ ГРР додаток, причеп, √ НТа садити?

ЕМІГРАЦІЯ. Є √ /еМ народ, √ Га артикль, √ ГаРіЦ гнаний, √ РЦЙХ умертвляти та √ ГРС молоти, кришити, дрібнити, С = Ц.

ЕМІР, кр. тат. наказ, (у)порядкування, а є √ \аМР сказати, мислити, слово, промова, здійматись, відроджувати та √ \аМіР верхівка, крона дерева.

ЕНГЕЛЬС, пророк комунізму. Є √ /еНН пророчити, √ ГЛШ слизьке. Слизький пророк?

ЕНДУРЦІ. Вони всюди, вони захопили все, - така ідея пронизує оповідання Фазіля Іскандера. Подібне й ми чуємо, начебто про євреїв, але той народ, я таки знайшов у енциклопедії Біблії, десь біля Хорива, Синаю. Ну те що ми усі євреї, це я знаю (див. украйн), а чому на Кавказі ті ендурці так турбують Іскандера? Див. Бандера, герой, Дворкін.

«ЕНЕЇДА» Котляревського, вийшла з друку українською у 1798 році, за рік до народження «Великого и могучего еврея Пушкина», який подарував чудовий сюжет М. Гоголю «Мертві душі». Сморід від тих «душ» ми й досі нюхаємо в Україні, і не лише на Херсонщині. Див. Пушк(-а, -ін), Пєшков, ха-хол. Саме ж слово «Енеїда» можемо розтлумачити, через мову Мойсея, як «чудова, дивна інформація, мудрість».

На відкритті пам’ятника Івану Котляревському у Полтаві в 1903 році М. Коцюбинський сказав, що українська мова відродиться, як Птиця - Фенікс (в словнику, - хахол…).ЕН.КІ., так у Межиріччі називався Володар Землі. А чом у наших прізвищах те, як суфікс? Див. Ко. Переставивши склади маємо КІ.ЕН. На Сході І = Й, от і маємо – √ КЙН. Каїн? Див. Кий, Київ.

ЕН.ЛІЛЬ. Був такий бог у шумерів. Якщо ЕН володар, то ЛЙЛ ніч. Й = І. Владика космосу, Всесвіту? Чи може його частка? Див. прізвища, уна, уні.

ЕПІ… Над чимось. Від √ /оФ птах, летіти (здійматись?) Ф = П.

ЕПІДЕМІЯ, грц. розповсюдження інфекції. Від √ а\ВД пропадати, гинути, В = Б = П, √ /М народ, а\ВД - /М.

ЕПОХА. Є √ ГПХ переворот, руйнація, зміна, становлення. Див. Тигипко. Тут «Г» звук горловий і міг чутися, і як «А», так і «Е».

ЕПОХА ПЕРЕМІН. Своїм недругам бажаємо жити в ту епоху, щоби не вдаватися до прокльонів… Бо до влади, якісь недолугі приходять, котрим та влада потрібна, щоби придбати черевики зі страусячої шкіри, та «заглядати в рота» світочу мудрості, - «Пєрвой Бєдє…»

Або ж, ставши очільником обласного центру, а то й області, - перевести діловодство на «язык понятный каждому дураку», тобто - «язык великого и могучего еврея Пушкина». От вивчити мову Великого Єврея Мойсея, - тями не вистачає, хоч і має довідку від акушерки, що дає право здійнятися до Землі Обіцяної. Див. правило 10:90.ЕРА, лат. лік подій у часі, а √ \аРа/ трапилося, сталося, звершилося. Див. год, рік.

ЕРЕКЦІЯ, від √ \аРКх довгий, видовження. Див. уркан. Показували якось по ТБ, один мудрило підрахував, що у чоловіка, за все життя, буває 662 метри ерекції та 4237 секунд, отого процесу. Ми в армії від нудьги теж усілякі підрахунки робили… А що? Весело було…

Ні, звання доктора наук нікому не дали за те, ні по ТБ не показали, а фельдшер Сергій потім уколи всім зробив і думки переключились лише на захист безмежних просторів «вєлікой родіни».ЕРІДУ (Бібл. Арад). Перше місто у Межиріччі, яке заснували на Землі нефілім, прибульці з Дванадцятої Планети 445000 років тому. Є √ РД спадати, спускатися, сходити. Хоч, не виключено й, √ \Р світло, √ /Д Закон, інформація, або ж √ ЙРДу – вони зійшли (зійдуть). Див. Нефілім, Мардук, Йордан, яредійці. Перша мова там була – шумерська.

ЕРОЗІЯ, лат роз’їдання ґрунту, а є √ РЗ худий, схуднути. Втрата? Також √ \аР\а/ земля, котре може частково зливатися з коренем √ РЗ. Ерозія ґрунту набула катастрофічного значення для людей, бо родючий шар має товщину, - всього 20 сантиметрів. Бездумне ставлення до гумусу призводить до його знищення внаслідок пилових буревіїв, а на відновлення трьох сантиметрів треба 500 років!.. Див. корозія. Китай вже втратив третину землі-годувальниці, а населення збільшилося удвічі і…

ЕСЕ. Нарис, що характеризує різні проблеми, - не в систематизованому науковому вигляді. Є √ /оСе зроблене. Праця, напрацьоване?

ЕСКАЛІБУР. Чарівний меч короля Артура. Та щось назва посилає мене до арб СЛБ хрест, сталь, + \оР світло, сяйво. СЛБ-\оР. Святість? Див КС = СК.

ЕСПАНЬОЛ, або ладіно. Див. єврейська мова, ладино.

ЕСПЕРАНТО, штучна міжнародна мова створена варшавським лікарем Л. Заменгофом у 1887 році. В слім стверджується, що – від фр. esperance надія, та є √ СПР розмовляти, √ НТа/ саджанець, паросток, що піддає сумніву французьке походження слова.

ЕСТИ, естонці. Від √ /еШТ розмірковувати, роздумати. А що? Таки натякає тлумачення на «гарячих естонських парубків». Див. естонці, угро - балти, фіно - угри.

ЕСТОНЦІ. Є √ \еШ вогонь, а може бути й (+Т) жінка, √ /еЦ дерево і, щось пригадалося слово «огнищани». Вони випалювали ліс та сіяли злаки, бо земля була не дуже родюча. Цю ж культуру спостерігаємо і у «истиннорусских» народів, що жили північніше Москви. Ще одна, фонетична спільність у подвоєнні приголосних. Таке маємо і у семітів, - арб. шадда, івр. дагеш. От тільки в слові «шабат» Б = В + В, а рос. суббота. Посилене подвоєння слів угро - балтійської групи бачимо в назві , -Tallinn. Нашу ж вимову задовольняє й, - Талін. От вам і спільність слов’янських народів. Див. байстрюки Добрині, Бреньов, фіно - угри, угро - балти.

ЕТАЛОН. Тлумачні словники стверджують, що те – фр. зразок, мірило. Від √ \Т ознака, знак, √ Ле для, √ \Н порція, частка? Є й √ ТЛ пагорб, підвищення (позначка?).

Але в житті усілякі мірила бувають, напр.: красиве життя. Зараз про нього скрізь теревенять. А що ж воно таке? Безліч «бабла»?..

До того «бабла» ще додають «тачку», «класну» пару, дорогі цигарки, хмільне… А діти?.. Та й вони, якось несподівано з’являються. Щоправда не у всіх, бо «відкладають» допоки «бабла» зроблять вдосталь… Хоч когось і батьки забезпечать.

Маю змогу спостерігати з балкона щодня, як молода наша зміна «живе!». Немовля у возику, другий бігає подвір’ям, у мами цигарка в зубах, пляшка пива в правиці. Дітям чіпси, сухарики, малому соска (нащо груди псувати?), та лагідні слова (з «триповерховими» додатками) «на языке панятном кажному дураку». Це вам не віршики, чи вправи для розвитку мовою, якихось там «бычар». Круто!!!

Чоловіча стать (брати) в цей час вихваляється, як гроші тринькає та коханок міняє і ніхто не замислиться, що все те їхня матінка заробляє та контролює. Вправна жіночка, має хист до заробляння грошей.

І на такий еталон мова Святого Письма має тлумачення, - √ /еТ обгортка (фантик), √ \аЛа прокляття, палиця (держак?), бо є й √ /еТ лопата. Щоби закопати себе? Див. демаркація, термін, блідий, руський.

Знайшов оце, близьке по звучанню √ \еТЛуЛ знущання, насміхатись. Похвалися перед Богом своїми здобутками, й планами…

ЕТАП, фр. відрізок часу. Від √ ТП/ крапля (у водяному годиннику)?

ЕТЕРА Книга, - це літопис народу Яреда розсіяного тоді, як Господь змішав мову людей, коли вони будували Башту. Від √ /еТ час, √ Т\аР опис. Часопис? Або ж √ /еТ перо, ручка, √ \оР світло. Див. мормонський літопис.

ЕТИМОЛОГІЯ, - те про що ця книга, - походження слів. Маємо √ \Д пара, випари (газ, дух?), Д = Т, МіЛаГ слово. Душа слова? Чи від √ /еТ час, епоха, тобто час виникнення слова. Див. семантика. Доклали рук до цього і Сократ, і фараони, й інші владики.

Задніх не пас і В. Тредіаковський, придворний поет, взірець красної словесності, світоч для усіляких там малоросів-нацменів-інородців. Див. Столипін. Спробував і я у нього повчитись. Наводжу приклад ізисків світоча:

1. «Норвегія, - це Наверхія, бо зверху на мапі Європи». О - о! Порівняйте з моєю малоосвіченою версією. Див. Норвегія, адигей, швед.

2. «Етруски, від хитрушки, бо багато наук вивчали». Оце так мудрило! Таке й подібне ми вивчали в школі, от лиш про вираз класика: „Дві біди в Росії...” якось нам не згадували, а залишилось... Лиш в Україні, - 20%...

Багато хто, побачивши перший випуск цієї книги вельми наполегливо радив перекласти її російською, мов і читачів збільшиться на порядок, та і гонорар отримаєш, а не за свої друкуватимеш, мізерні наклади. Не хочу. Перш за все, - не хочу перевиховувати «Первую Беду…» Нащо!? Її ж Луб’янка так пестить і оберігає, що мене знищать у першому ж «сортире»… Для неї пишуть Вашкевичі, Морозови, Орєшкіни, Задорнови, тощо і «Первая Беда» від них в шаленому захваті. Переконувати, доводити, що - все те, - глупота – марно. Послухайте хоч один виступ М. Задорнова: «- Дураки мы все, но в этом наша сила!» (бурхливі оплески, що переходять в овації). Та й Бісмарк говорив: «На вашу хитрість, росіяни видадуть у відповідь та-аку-у дурість, від котрої згинете».

Вірно говорив Мойсей, що потрібно сорок років… Див. етруски. А російською можете почитати у Г. Туберта в інтернеті. Там розглянуті істино - руські назви «Русского Севера», котрі у переважній більшості… єврейські.ЕТНОС. Від √ /еТ час, √ НСХ формувати? Зазвичай ми не чуємо сем. «Х». Комуністи додали ще й простір. Український етнос розпорошували на просторах «вєлікой родіни», а сюди переселяли з Горьківської, Івановської тощо, областей. Лише в 1933 році звідти пригнали 117149 осіб і таваріщ Верман рапортував Кремлю, що план виконано на 194,7%!!! Та зайди не стали етносом, а так, - сміття історії…

А що ви хотіли з «Пєрвой Бєди Россіі…»? Он, і українці, котрих запроторили до Сибіру, - не хочуть називатися «русскімі», адже це від РСС розсіяні, розвіяні. Волоцюга, перекотиполе… Тому й наполягають все частіше на самоназві, - СИБІРЯК.ЕТО, рос., это. Маємо √ \еТ √ Га… Котре відповідне: це, цю, цього.

ЕТРУСКИ. Був такий народ в Європі, навіть за часів Наполеона про нього згадували, а потім зник… Це ще одне підтвердження, що слово історія від √ СТР приховувати. Світоч російської словесності Тредіаковський, зробив геніальне припущення, що їхня назва від рос. хитрушки, бо «вельми багато наук знали». Чолов’яга мешкав у Санкт-Петербурзі, допущений був до цілування руки у самої цариці. Тож ми, дикі люди, з Окраїни мали свято вірити в те. Та у ХХ столітті, в Літературному інституті з’являється іще один геній Орєшкін П.П., котрий розтлумачує «Фестський диск» і, о диво!, робить висновок, що «уже само имя ЭТРУСКИ даёт основание говорить, что были они древнеславянским племенем РУССОВ – «ЭТ(о)- РУСКИ» і, починаються пошуки «істіноруськості» по написах на дзеркалах етрусків, потім переходять на елінів, єгиптян, індусів. Виявляється, що усі вони, - добре замасковані, або забули про те що пращури їхні були РУСЬКІ! Див. рейх.

От скільки б не зустрічав отаких заяв «простоти душевної», - завжди тетерію і німію, особливо, коли ще починають переконувати: «Так мы же с вами одинаковые, мы же братья!» - так і тягнеться рука комуняки-атеїста, перехреститись. (Ю.К). Див. Статтю «Дві Біди»

Що ж про цю назву можемо дізнатися з мови Святого Письма? Маємо √ \еТ лопата, √ Р\Ш голова. Зараз далеко й ходити не треба, - лише до магазину будівельних знарядь, подивися на шпатель (лопатку) і побачиш свою фізіономію, бо робляться ті з неіржавіючої сталі. Пор. з рушник.

Є також √ \еТР шульга (ліворукий), √ \Ш кожен, Ш = С, що теж натякає на дзеркальне відображення, та й написи їхні прочитати можна, лиш піднісши люстерко. А √ /еТ нападати, накинутись, √ РСК роздробляти, можемо зробити висновок про надмірну агресивність, бо √ /ТРТ багатство, Т = С, вказує на завойовника. Та й дзеркала не кожен міг придбати. Венеція, виробник дзеркал, звідти недалеко, √ НЦЦ блиск, сяйво.ЕФА, на Сході √ \еФ/а єхидна, ефа. Змія, вельми отруйна, а є циг. сапні, гадюка, схоже на √ ЦФ/а гадюка, Ц = С, Ф = П.

ЕФЕС, є √ \еФС закінчення, нуль, вичерпуватись. Держак холодної зброї, шаблі, шпаги тощо.

ЕФІР, грц. найвищий і найпрозоріший шар повітря. Дещо схоже й √ а/Ф, здійматися, √ а\уВіР повітря.

ЕЙЯФ’ЯТЛОЙОКУДЛЬ. Вулкан в Ісландії, котрий у 2010 році своїми діями паралізував повітряне сполучення в Європі. Не буду наводити корені, але мені здається, що в слові країни, котра розташувалась посеред Атлантики, - присутні і Бог, і випічка, і кратер, і зявище.

ЕЦИЛОП, чуємо у фільмі «Кіндза-дза», котре навпаки, - police, де √ ПЛЦ жах. Див. Данелія, поліція.

ЕЦИХ. Знов к/ф «Кіндза-дза». Знавці стверджують, що це ящик з цвяхами, або грз. в’язниця, та є й √ \еЦЦ горщик для квітів. √ кХа твоє. Воно тюрма й схожа на квітничок і життя там рослинне… Штучне.

Є 

  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Похожие:

Збірник молитов icon1. Грищенков Н. Н., Грищенков А. Н. Прогнозирование главных напряжений и деформаций массива горных пород в зонах влияния очистных работ // Проблеми гірничого тиску (Ground control in mining). Збірник наукових праць Доннту
Грищенков Н. Н., Грищенков А. Н. Прогнозирование главных напряжений и деформаций массива горных пород в зонах влияния очистных работ...
Збірник молитов iconМіністерство культури І туризму україни інформаційний збірник про умови вступу до Луганського державного інституту культури І мистецтв
Головною метою факультету є підготовка висококваліфікованих фахівців у напрямку музичного мистецтва і культури
Збірник молитов iconВипуск 6 (Серія: Філософські науки)
Наукові записки кутеп: Збірник наукових праць. Серія: філософські науки. Вип. 6 / Редкол. Пазенок В. С. (голова). К.: Кутеп, 2009....
Збірник молитов iconДілова іноземна мова (англійська)” для студентів II-IV курсу усіх форм навчання напряму підготовки 140103 „ Туризм” Донецьк
Збірник текстів для самостійної підготовки до складання державного іспиту з дисципліни “Ділова іноземна мова (Англійська)” призначено...
Разместите кнопку на своём сайте:
ru.convdocs.org


База данных защищена авторским правом ©ru.convdocs.org 2016
обратиться к администрации
ru.convdocs.org